0 replies, 1 voice Last updated by  InstytutACT 12 months ago
Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Wpisy
 • #969

  InstytutACT
  Keymaster
  @instytutact

  Zapowiedź kursu znajdziesz tutaj: https://instytutact.pl/bezpieczny-terapeuta-act-zapowiedz-szkolenia/

  INFORMACJE PRAKTYCZNE:

  Czas trwania: 8 miesięcy, czyli 2 semestry po 4 miesiące, z cząstkowym egzaminem po pierwszym semestrze. To niekoniecznie muszą być miesiące kalendarzowe, jeśli w międzyczasie wypadną na przykład święta. Po prostu musimy przerobić wszystkie moduły.

  Struktura: Kurs podzielony jest na 8 modułów tematycznych. Zawartość tematyczną modułów opublikuję wraz z rozpoczęciem formalnej rekrutacji.

  Częstotliwość spotkań: W ciągu każdego miesiąca (modułu) spotykamy się 3 razy: (1) na jeden 3-godzinny wykład wprowadzający nowy moduł w grupach 12-14 osobowych oraz (2) na dwie 1,5 godzinne superwizje w grupach 6-7 osobowych. Każda superwizja poświęcona jest praktycznemu stosowaniu umiejętności wprowadzanych w czasie kolejnych modułów.

  Oprócz tego, na platformie e-learningowej umieszczane będą sukcesywnie materiały wprowadzające kolejne moduły, quizy i zadania domowe.

  Każda z grup superwizyjnych będzie miała własne, zamknięte forum na witrynie Instytut ACT oraz możliwość spotkań wideokonferencyjnych bez udziału prowadzącego.

  Warunki zaliczenia kursu: Uczestnictwo w 6 z 8 wykładów i w 12 z 16 superwizji oraz poprawne rozwiązanie quizów i zdanie egzaminu końcowego.

  Warunki uczestnictwa: Warunkiem jest dostęp do klientów. Kurs jest na poziomie podstawowym i nie wymaga wcześniejszej wiedzy na temat ACT. Wcześniejsze szkolenie w terapii poznawczo-behawioralnej (CBT) na pewno będzie przydatne, ale nie jest wymagane.

  Cena: Cena szkolenia to 4000 złotych, jeśli opłata jest dokonywana z góry za cały kurs (8 modułów). W przypadku opłacania każdego z semestrów osobno (4 moduły), cena wynosi 2500 zł za semestr.
  Dla osób, które uczestniczyły już w superwizji Instytutu ACT ceny są obniżone.

  Forma opłaty: Udział w kursie będzie można wykupić w sklepie internetowym Instytutu ACT. Osoby, które obejmuje zniżka proszone są o kontakt przed dokonaniem transakcji, tak żeby mogły otrzymać osobisty kupon rabatowy zanim przystąpią do zakupu.

Viewing 1 post (of 1 total)

Muszisz się zalogować, żeby skomentować ten temat.